A kdo vlastně jsem?

O mně

Narodil jsem se v roce 1990. Pracuji a zároveň se bavím svou prací v Jihlavě, kde jsem se i narodil. V minulosti jsem působil v marketingu fotbalového klubu FC Vysočina a zároveň na odboru PR ve stavební společnosti PSJ.

Proč jsem tento obor vyměnil za realitní činnost? Uvědomil jsem si, že i reality jsou z velké části o marketingu a propagaci. Každý jednotlivý prodej nemovitosti vyžaduje stanovení cílové skupiny, promyšlení propagace, precizní fotografie a poutavou video prohlídku. Navíc ve STINGu jsme jako jedni z mála na Vysočině schopni zpracovat i virtuální prohlídku Vaší nemovitosti. To je to, co (nejen) jihlavskému realitnímu "rybníku" chybí dle mého nejvíce. Jsem přesvědčený, že právě v tomto jsem pro Vás tou správnou volbou, která přinese prodeji Vaší nemovitosti přidanou hodnotu, která zvýší její cenu.

Dalším aspektem, který mě k této práci táhl, je práce s lidmi a možnost pomáhat lidem k jejich vysněnému bydlení beze stresu a strachu ze všech procesů, které prodej nebo koupi nemovitosti provázejí. A tak to nejcennější, co Vám mohu nabídnout jsem já sám a vše, co jsem se doteď naučil. Mám za sebou desítky obchodů v celkově hodnotě více než 200 milionů korun, prošel jsem si situacemi, kterými většina lidí, kteří prodají nebo koupí 2-3 nemovitosti za život nezažijí.

Za mými zády stojí velká Realitní a investiční skupina STING, která působí na trhu již od roku 1997 a je tak zárukou spolehlivých právních služeb, které s prodejem nebo oddlužením nemovitosti souvisí.