DAVID ZEMAN - Váš realitní makléř

Pár slov o mně...

Rád bych se Vám představil. Jmenuji se David Zeman, jsem rodák přímo z Jihlavy a je mi 30 let. Pracuji a zároveň se bavím svou prací v Jihlavě, ve které jsem celý život vyrůstal. V minulosti jsem působil v marketingu fotbalového klubu FC Vysočina a zároveň na odboru PR ve stavební společnosti PSJ.  I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Proč jsem tento obor vyměnil za realitní činnost?

Uvědomil jsem si, že i reality jsou z velké části o marketingu a propagaci. Každý jednotlivý prodej nemovitosti vyžaduje stanovení cílové skupiny, promyšlení propagace, precizní fotografie, poutavou videoprohlídku a jako jediní na Vysočině jsme schopni zpracovat i virtuální prohlídku Vaší nemovitosti. To je to, co ( nejen ) jihlavskému realitnímu "rybníku" chybí dle mého nejvíce. Jsem přesvědčený, že právě v tomto jsem pro Vás ta správná volba, která přinese prodeji Vaší nemovitosti přidanou hodnotu, která cenu Vaší nemovitosti zvýší. 

Dalším aspektem, který mě k této práci táhl, je práce s lidmi a možnost pomáhat lidem k jejich vysněnému bydlení beze stresu a strachu ze všech procesů, které prodej nebo koupi nemovitosti provázejí. Zobchodoval jsem nemovitosti za bezmála 100 milionů korun a jsem tak schopný za Vás vyřešit vše, co prodej Vaší nemovitosti může přinést. Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Za mými zády stojí velká realitní skupina STING, která na trhu působí od roku 1997 a je tak zárukou spolehlivých právních služeb, které s prodejem, nebo oddlužením nemovitosti souvisí.

Máte pocit, že jsem ten, kdo dá prodeji Vaší nemovitosti ten správný svěží vítr, který hledáte?

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.
Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám svému dobrému jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.